Zavgar Onlayn - bu transport vositalarini nazorat qilish va boshqarish jarayonlarini optimallashtirish uchun maxsus ishlab chiqilgan avtoparkni boshqarishning ilg‘or dasturiy ta’minotidir. Tizim transport vositalarining joylashuvini kuzatish, yoqilg‘i sarfini boshqarish, texnik holatini nazorat qilish va real vaqt rejimida ma’lumotlarni tahlil qilish uchun kuchli vositalarni taqdim etadi.
O‘zbekistonda Zavgar Onlayn logistikani yaxshilash, avtopark ishini samaradorligini oshirish va tashishlarning xavfsizligini ta’minlash uchun qo‘llaniladi.
Yoqilg‘i nazorati va o‘g‘irlikning oldini olish: Zavgar Onlayn yoqilg‘i zapravkalari va quyishlarini kuzatish imkonini beradi, firibgarlikning oldini oladi va yoqilg‘i-moylash materiallari xarajatlarini kamaytiradi.
Marshrutlash va rejalashtirishni yaxshilash: Tizim marshrutlar va yurish masofasi haqida ma’lumotlar beradi, bu esa marshrutlarni optimallashtirish, yetkazib berish vaqtini qisqartirish va transport ishini samaradorligini oshirish imkonini beradi.
Xavfsizlikni oshirish: Haydash uslubi, tezlik va boshqa parametrlarni nazorat qilish avariyalar sonini kamaytirish va yo‘llarda xavfsizlikni yaxshilashga yordam beradi.
Transport vositalarining texnik holatini kuzatish: Tizim texnik xizmat ko‘rsatish zarurati haqida xabardor qiladi, bu esa kutilmagan nosozliklar va ishlamay qolishlarning oldini olishga yordam beradi.
Ekspluatatsiya xarajatlarini kamaytirish: Avtoparkni ekspluatatsiya qilish bo‘yicha barcha xarajatlarni batafsil hisobga olish tufayli kompaniyalar o‘z resurslarini samaraliroq boshqarishi va xarajatlarni kamaytirishi mumkin.
Zavgar Onlayn tizimini joriy etgan kompaniyalar o‘z faoliyatini optimallashtirishda sezilarli natijalarga erishadi:
Stavtrack UZ Zavgar Onlayn tizimini 14 kunlik bepul sinovni taklif etadi. Saytimizda ariza qoldiring va biz sizga sinov uchun to‘liq uskunalar to‘plamini taqdim etamiz, shunda siz Zavgar Onlaynning biznesingiz uchun barcha afzalliklarini baholashingiz mumkin. Avtoparkni boshqarishni optimallashtiring, xavfsizlikni oshiring va ekspluatatsiya xarajatlarini hozirdan kamaytiring!